Když jsem se vydala na cestu mého povolání "průvodce" v duchovním rozvoji, bylo to jako jít do tmy a mlhy. Neměla jsem ponětí co a jak dělat, abych obstála všechny nástrahy. Ale už to, že jsem udělala ten první krok vpřed bylo zdoláním, pro mě, docela velké propasti. Od zaměstnání k novému povolání jsem totiž měla pocit, že je opravdu velká propast. A já se vydala skrze tuto díru. Cesta není vždy růžová procházka, ale za tuto dobu mě už naučila spoustu nových věcí. I to, jak snázeji zdolávat překážky a klacky pod nohama. 

Na co všechno jsem při této cestě přišla?

Na moje poslání v tomto čase. Píši teď, protože toto poslání se může po nějakém čase zase změnit. Na počátku této cesty jsem vyšla do světa s nabídkou setkávání v kruhu. Měla jsem a mám k tomu několik důvodů. Jde o to, že často bychom moc rádi šli na nějaký seminář. Cítíme, jak nás každý z těchto seminářů někam posune. Jenže jsou většinou na několik dní a tímpádem za vyšší cenu. Setkání s lidmi, témata a to vše nám život harmonizuje, projasňuje, naplňuje a posilňuje. Jenže můžete si dovolit tento čas? Proto jsem vymyslela Čaje o šesté. Při kliknutí se dozvíte o tomto setkání víc, i o tom, proč se mi tato setkávání stále tak líbí. Ač jsem musela na nějaký čas tato setkání ukončit, ráda bych se k nim zase vrátila.

Vzhledem k tomu, že jsem nezačínala sama, měla jsem k sobě na kratičkou dobu parťačku, která vedla meditace, tak jsem přenechala tuto parketu jí. Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych je vedla já sama. Ale když se naše cesty rozešly, nebyl kdo by meditace prováděl. Protože jsem si v tomto našla svůj vlastní styl a zjistila jsem, že je třeba, aby si každý ten svůj objevil, začala jsem pořádat Duchovní putování. Tady se toto poselství snažím předat i s tou krásou a vlastním účelem meditací. 

A po další krátké době jsem objevila automatickou kresbu. To je úžasná pomůcka v řešení mnoha výzev mnoha způsoby. Nejdřív jsem si udělala jeden kurz a začala jsem toto umění předávat dál. Pak přišel kurz další a moje zkušenosti se o hodně prohloubily. Stejně tak se prohloubila moje chuť malovat a vykreslovat si všechno možné. Kurz se uchytil a už začíná běžet jeho několikáté pokračování. Také má formu kurzu na díly, kurzu na víkend a kurzu osobního. 

Na mojí cestě mě potkala také vize propojování lidí, dívat se na konkurenci ne jako na konkurenci, ale možnosti spolupráce. Forma této spolupráce má několik podob. Např. spolupořádání různých akcí, propůjčení mých prostor apod.

Ač jsem měla už pocit, že toho dělám hodně od června 2016 jsem začala praktikovat kranio-sakrální terapii. Hodně moc mě baví, hýčkat vás toutu velmi příjemnou metodou, odstraňující psychické i fyzické bloky v těle a tím pomoci celé vaší bytosti se restartovat a nastartovat se pro nové začátky.

Kranio je pro mě určitým pilířem, díky kterému ostatní práce sama na sobě dostává jiný rozměr, procesy jsou hlubší a rychlejší. Jedna z těchto terapií, kterou jsem také přidala do svého repertoáru je AromaTouch terapie. Pracuje se zde s luxusními vonnými oleji, které ve vašem těle dělají doslova divy. Je to velmi příjemná relaxační metoda, kdy se pomocí jemňounké masáže nanáší 8 vonných olejů. Každý z těchto olejů pak ve vašem těle pracuje na něčem jiném. (Př. uvolňuje bolesti, posiluje imunitu, odbourává stres.)

Jak to bude pokračovat? 

To ví jen Pán Bůh. Vždy mě něčím překvapí :-).

A proto také vím, že tímto moje cesta nemusí skončit a kdo ví, kam mě ještě "vítr" zavane.