Jak znovu naslouchat své duši II.

 Registrace ukončena
 
0
Kategorie:
Semináře
Datum:
13. kvě 2017 10:00 - 18:00
Místo konání:
Brno, Zábrdovická 2
Cena
1.200 Kč

Připravila jsem seminář, který v sobě nese několik druhů různých technik, které mě osobně hodně posunuly blíž k sobě, ukázaly mi v mnohém směr a učí mě jak stát pevně nohama na zemi, ale přesto s hlavou v oblacích.  
Vznikl tak z toho počátek cesty k hledání odpovědí uvnitř sebe sama. 

A protože opakování a procvičování je Matka Moudrosti, tak už tu mám pro vás druhý díl. Navážeme v něm na ten první, který měl už 3x velký úspěch. 

Nejdřív by ale mohla přijít otázka: Proč své duši naslouchat?

frozen bubble 1943224 640

Odpovědí je spousta. Protože se pořád na něco ptáme. Hledáme radu na kde co: mám změnit práci? Mám zůstat s partnerem/partnerkou? Mám si vůbec někoho hledat? Mám mít dítě? Mám své dítě dát do státní či soukromé školky? Mám ho nechat naočkovat? Mám přestat jíst maso? A tisíce dalších důležitých či méně důležitých rozhodnutí, která se bojíme udělat. 

A tak se radíme s kamarády i odborníky, hledáme v odborných článcích, či na internetu v diskuzích.

ALE...
Co člověk to názor a rozhodnutí stejně nejvíc ovlivní jen nás samotné. 

A přitom máme odpovědi přímo v sobě. Protože se ale právě pořád díváme ven - co na to řeknou ostatní, jak budu vypadat, co když mě zavrhnou nebo se mi vysmějí, co když se spálím... atd., tak se bojíme a váháme, 100x se ujišťujeme a někdy nerozhodneme raději nijak - proto tu odpověď v sobě nedokážeme vidět/slyšet.

Jak se tedy nespálit? 

Jak se NEBÁT se rozhodnout i přesto, že to rozhodnutí bude třeba špatné?

Pokud zvládnete rozhodovat se ať v banálních či důležitých rozhodnutích bez strachu a s pevnýma nohama na zemi, pak budete mít o moc spokojenější život. Když se naučíte nebát se udělat chybu a právě z té chyby vytěžit pro vás maximum, stane se pro vás svět kouzelnějším místem s plnou náručí hojnosti.

Troufám si říct, že vše, o co v osobním rozvoji jde, je to, najít sebe sama. Najít tu sovu pevnou půdu pod nohama - sebevědomí, sebědůvěru. Naučit se poslouchat svou duši a najít smysl života

heart 1908901 640

A tak tedy 13.5. 2017 se vydáme opět na cestu, která vede dovnitř nás samotných. Blíž k sobě. Začneme v 10 hodin a do svých domovů se rozejdeme v hodin 18. 

Protože jsou oba semináře poskládané z technik, které "jen" učí, jak se najít, nejsou na sobě závislé, ale spíš prohlubující - není nutnost účast na prvním semináři, je to pouze výhodou. 

Tento seminář je také omezen počtem účastníků na 6 lidí. 

Cena semináře

1.200,- Kč. (Cena je uvedena bez oběda.) Když přijdete ve dvou dostanete slevu, zaplatíte 1.000 Kč/os. 
Pokud se zúčastníte obou seminářů, cena za oba je 2.000,- Kč.

Zde je odkaz na seminář č. 1: Jak znovu naslouchat své duši a svému tělu

Při přihlášení zaplatíte do tří dnů 50 % ceny jako rezervační zálohu. Při odhlášení 8 a více dní před seminářem vám záloha bude vrácena. 

Na místě doplatíte zbytek v hotovosti.

V ceně je i lehké občerstvení, pitný režim (voda, káva, čaj). Oběd si každý zajistí sám (kousek od centra jsou dvě výborné restaurace, přímo v centru je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou).

Chci se přihlásit

 

 
 

Všechny termíny:

  • 13. kvě 2017 10:00 - 18:00

Powered by iCagenda