Jak znovu naslouchat své duši a svému tělu?

 Registrace ukončena
 
9
Kategorie:
Semináře
Datum:
22. duben 2017 10:00 - 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Cena
1200 Kč

Pochopila jsem, že opravdovou radost a štěstí můžeme najít, jen když milujeme sami sebe, když se obrátíme dovnitř, následujeme své srdce a děláme to, co nám přináší radost. (Anita Moorjani, Musela jsem zemřít)

Kolikrát za den/týden se vám stane, že stojíte před rozhodnutím? Ať banálním či důležitým, které vám může i nemusí  změnit život. Kolikrát si nejste jistí, zda se rozhodujete správně, nebo dokonce tápete a třeba i raději nerozhodnete nijak? Kdo nic nedělá, nic nepokazí... 

Jaké by to bylo rozhodovat se bez stresu a s jistotou?

Jaké by to bylo víc vnímat svou intuici a dokonale ji umět skloubit s rozumem? Vytvořit tak úžasnou harmonii vlastně těla i ducha a proplouvat životem s vnitřním vyrovnáním a štěstím? Dojít až do tohoto cíle je pro mnohé dlouhá cesta. Na co tedy čekat? Vydejte se na ni s námi.

16919387986 8bfdde7eb4 h

Kudy tato cesta vede? 

Přes naše tělo...

K tomu doporučuji přečíst tento článek: Zázraky, které umí jen naše tělo.

Jak vnímáte energie kolem nás? Cítíte je, nebo je dokonce vidíte? Určitě znáte ten pocit, když někdo cizí se s vámi baví a stojí až příliš blízko vás... Schopnost vnímat různá energetická pole, vč. aury, máme všichni. Jen někteří dokáží vnímat více, druzí méně a někdo vůbec.

Jak a proč se ale rozvíjet, aby i tato naše schopnost byla silnější?

 

Ukážeme si několik způsobů, jak se naučit více vnímat skrytý svět kolem nás, jak se např. dotknout aury. Nezaměříme se ale jen na auru, nýbrž budeme rozvíjet intuici i o kousek dál. Tato "tajná komnata" lidstvo vždy lákala. Je to taková hůř prozkoumatelná oblast (která až nyní začíná být měřitelná i vědeckými metodami), proto se jí lidé často i báli a ostatní raději zastrašovali. Řekneme si, jak to tedy je, jestli je čeho se bát nebo ne.

Co v tento den budeme dělat?

Řekneme si něco k teorii. Co to vlastně aura je, z čeho je složená. Povíme si, jak každý vnímáme energii kolem nás, to nejen tu aurickou. Jak ji vnímáme kolem ostatních, což si i prakticky vyzkoušíme. Nakreslíte si aurogram, který ukazuje informace z aury.

Proto, aby se tento náš smysl mohl bezpečně rozvíjet, potřebujeme dozrát do určitého stupně našeho života. Je třeba být tzv. ve svém těle, být přítomný. A k tomu nám pomůže meditace. Takže v tento den budeme používat různé druhy meditací.

A samozřejmě vás čekají i praktická cvičení. Jaká? To už neprozradím :-) 

Stručně řečeno: Pohyb, cvičení, malování, meditování, povídání, prohlubování intuice, empatie a smyslů.

K čemu všemu vás tento seminář má dovést?

Především k sobě. K nalezení opět vnitřních cestiček k sobě sama. Uvnitř nás je moudrost celého Vesmíru. Všechny odpovědi na naše otázky už máme v sobě zodpovězené. Ale ruku na srdce, kdo z vás se k nim umí dostat? Na tomto semináři se ke všem těmto odpovědím nedostanete, ale ukážu vám cestu, jak se dá trénovat a rozvíjet se tímto směrem.

Jak se krůček po krůčku dostávat k vnitřnímu klidu, ke své vlastní moudrosti, skrze vlastní nástroj - tělo.

Napomůžeme rozvoji intuice a sebelásky a vůbec lásky jako takové.

A tak se budeme učit nacítit se sami na sebe – zpřítomnit se, podpořit svou sebelásku, pomocí několika metod a technik než přejdeme k samotnému cvičení k rozvoji vnímavosti energetických polí.

Bližší informace

Seminář je omezen počtem lidí na 6 účastníků.

Začneme v 10 hodin a předpokládaný konec bude v 18 hodin. 
(Oběd je možné si dát buď v nedalekých restauracích, nebo si přineste vlastní, v centru je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou.)

K dispozici je také lehké občerstvení jako sušenky, oříšky apod. a je zařízen pitný režim (voda, čaj, káva).

Cena semináře

1.200,- Kč (Cena je uvedena bez oběda.) Když přijdete ve dvou dostanete slevu, zaplatíte 1000 Kč/os. 

700 Kč pro absolventy (když se jako absolvent přihlásíš zároveň i na druhý díl, za oba semináře zaplatíš 1.700,- Kč.) 

Tento seminář pokračuje druhým dílem. Když se přihlásíte na oba (uveďte do poznámky při registraci), cena za ně je 2.000,- Kč. Zde je odkaz na druhý díl: Jak znovu naslouchat své duši II.

Při přihlášení zaplatíte do tří dnů 50 % ceny jako rezervační zálohu. Při odhlášení 8 a více dní před seminářem vám záloha bude vrácena.  Při odhlášení méně jak 7 dní, můžete zálohu použít na příštím opakování semináře.

Na místě doplatíte zbytek v hotovosti. 

REGISTRACE

 

 

 

Vzkazy zúčastněných: 

Toto setkaní bylo opravdu jedinečné. A v hloubi duše cítím, že to tak mělo opravdu být. Velmi mi to dalo. Odcházela jsem s pocitem štěstí, který jsem dlouho nezažila. Holky mockrát vám všem děkuji a doufám, že se ještě uvidíme.
Veronika prostě Nika :)

(Tato akce zveřejněna i na www.akce.cz, www.informuji.cz a www.letacek.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • 22. duben 2017 10:00 - 18:00

Powered by iCagenda