Vítejte na webu centra Osvoboď se

Právě jste navštívili stránky centra duchovního a osobního rozvoje sídlící v Brně, pro všechny, kteří se chtějí zbavit svých pout a Osvobodit se. Mezi moje hlavní služby patří zejména:

Access bars

Access bars

 

accessBarsIntroTato technika zahrnuje 32 propojených bodů (bars) na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. A to, co tato metoda dělá, je, že pomáhá rozpouštět nepotřebné položky.

Mozkové vlny se během terapie zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů. Začneme být více přítomní ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Access Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

 

Access Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti našeho života. Pokud jsme ochotni žít více z vědomí, jsme ochotni otevřít cestu k léčení. Učíme se přijímat tělo. Skutečné přijímání je, když dovolíme tělu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Je to vaše ochota otevřít ty oblasti, které nutily tělo s vámi souhlasit. Skutečné přijímání dovoluje našemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti. Je to ochota a schopnost těla vybrat si vlastní postoj.

Access je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý, zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Vědomí nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Pomůže nám poznat sebe sama, jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožní nám vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili. Pro nekonečnou bytost je stále všechno možné.

Celé sezení trvá zhruba hodinu. 

Cena 600 Kč

Protože je doporučeno poprvé absolvovat tři terapie v průběhu cca tří týdnů, pokud se tak rozhodnete, cena je v tomto případě 1500 Kč.

Možná je také kombinace s harmonizací a čištění aury, pak je cena 900 Kč. 

Balíčky Osvoboď se

Pod tímto názvem se schovávají informace zájemcům, kteří chtějí pracovat u mě v centru. Zde najdete podrobnější informace o vzájemné spolupráci.

Číst dál...

Možnosti spolupráce

Pokud máte touhu předávat lidem dál vaše znalosti, umění či poznání, ale své prostory k tomu nemáte, využijte prostor centra Osvoboď se. Jsou vhodné jak na individuální sezení, tak na skupinové akce.

Číst dál...

Lektoři centra

V centru se podílí na různých aktivitách nekolik lektorů. Od kraniosakrální jógy, přes různé arteterapeutické techniky, EFT, kurzy, semináře a tak dále.

Číst dál...