Ahoj Maruško,
díky tobě jsem měla pěkný den. Přijela jsem domů a šla do garáže. Vlastně jsem tam ani garáž neviděla, ale moje nové centrum :-) Najednou mi bylo všechno jasné. Odpoledne jsem zajela do mateřské školky a domluvila se s paní ředitelkou na jogínky. Chtěla i moji prezentaci. Pak zavolal manžel. Dcera nás přinutila spolu mluvit. Vůbec mě to nerozhodilo a i jsem ho ráda slyšela. A pak otevřu email a ty mi posíláš info, které jsem před tím hledala. Moc ti děkuji.
Nalila jsi mi do těla naději a sílu nic nevzdávat.

Magdalena

Včera som mal konečne možnosť dostať sa ako skutočný účastník "Duchovního Putování" do centra k mojej žene. Žiadne opravenie vešiaka, zavesenie záclon alebo prevziatie dcérky domov...

Mal som toho ten deň a ešte aj z predchádzajúcich tak akurát dosť. Vedel som, že idem na viac než 100% a že potrebujem zastaviť, uzemniť sa. Tušil som, že ak sa nezastavím, môže to zle dopadnúť. Včera sme "putovali" len súkromne dvaja. Možno preto bolo aj možné "program" prispôsobiť individuálne. A tam zapracovala Maruškina intuícia - pretože v širokej ponuke som si nevedel vybrať a dali sme si "tibetské mísy". Bolo to super. Spočiatku som sa nechal viesť "predýchavaním" a snažil som sa poctivo postupovať. Že si ten čas venujem (aj mobil som vypol - nie len tichý režim s nasávanim dat na pozadí ako to normálne robím - a to je u mňa už čo povedať). Ku koncu mi napadlo - že budem ďakovať za svoje telo, zdravie, možnosti aké mám... a v tom Maruška začala jemne inštruovať k tomu čo už som tak 15 minút robil - vďačnosť. Aj sme si na konci hovorili, či to bola telepatia alebo čo, lebo obyčajne tento záver nedáva :).

Viem si predstaviť, že byť workoholik, ktorý si nevie spraviť čas sám od seba, že by som chodil pravidelne na tieto večery. Dúfam, že aj mne sa to bude postupne dariť aby som sa stried účastnil častejšie. Dnes sa cítim o mnoho mnoho lepšie než včera v túto dobu.

Díky Maruška moja milovaná!
J.

Maruščino centrum Osvoboď se je krásné nejenom na pohled, ale hlavně na pobyt. :-) Můžete se cítit uvolněně v prostředí, kde vás nikdo nesoudí a navíc dostanete i něco malého na zub. Takže pohoda v srdci i pohoda v žaludku. ;-) Maruška spojuje lidi, kteří se měli potkat. I já jsem na akcích u ní potkala některé lidi, kteří mi v životě zůstali a jsem za ně moc ráda. Naposledy Hanička z akce pro matky a dcery, která se opravdu vydařila... Tímto velké díky Marušce, za to co dělá.

Katka (28)

Ahoj Maruško, konečně se dostávám k tomu, abych zareagovala na páteční setkání. Moc chci poděkovat Tobě za organizaci toho báječného večera (i když to už tam zaznělo) a za to, že jsem mohla být součástí. Vím, že jsem občas svými příspěvky úplně nesplňovala téma daného večera, ale věřím, že to nebylo zase až tak na závadu ;). Bylo moc fajn vyslechnout si příběhy zúčastněných žen, atmosféra byla opravdu, pro mě, moc příjemná. Měj se moc hezky a přeji mnoho spokojených účastníků Tvých setkání a ještě více lidiček, kteří se dají na Cestu k sobě" za Tvé asistence ;)

Krásný den. Jana

Ahoj Maruško, děkuji za včerejší večer. Byl moc příjemný. Dostala jsem včera spoustu odpovědí a rad na mé vyslovené i ty nevyslovené otázky. DĚKUJI za dárek. Těším se jak se zase uvidíme :).

Hanka

Ahoj Maruško, děkuji ti moc za tvůj e-book. Je úžasný, zhltla jsem ho jedním dechem. Je v něm vše co člověk zrovna řeší a prožívá. Moc ti za něj děkuji, máš ho napsaný úžasně a věřím, že pomůže spoustě lidičkám na jejich cestě. 
 

Martina

U Marušky jsem byla na duchovním putování. Na to, že jsem začátečník, mě Maruška provedla meditací naprosto skvěle. Pozitivní je, že se hodně usmívá a dokáže vytvořit uvolněnou a přátelskou atmosféru - to se pak medituje jedna radost :-). Doporučuju všem, co by chtěli začít na sobě duchovně pracovat, ale dosud neměli odvahu meditaci vyzkoušet a moc neví, jak na to.

Lenka

Potkala jsem příjemnou oázu klidu a pohody uprostřed velkoměsta! Nevěříte? Můžete se přesvědčit sami. Ulice Česká je v Brně hned po Náměstí Svobody nejrušnější ulicí, kde téměř bez ustání proudí davy lidí. Většina z nich má uštvaný výraz v očích, protože buď nestíhají co mají stihnout, nebo se jim nedaří sehnat co chtějí nakoupit. Převážnou většinu z nich spojuje stres, chvat a netrpělivost, se kterou se sobě navzájem v tom lidském hemžení vyhýbají. Já sama jsem se snažila této ulici vždy vyhnout, jelikož její nervozita se mi doslova vpíjela do podvědomí a vadila mi ta spousta chvátajících nervozních lidí. Až do včerejšího dne! Shodou zvláštních ,,náhod,, jsem se dostala na ulici Českou číslo 15 a tam se to stalo. Ve druhém patře tohoto domu jsem zažila něco úžasného a v dnešní době ne moc častého. V centru města nádherná pohoda, krásné, příjemné prostředí, které doslova svádělo k odložení všech stresů a starostí a moje duše volala: ,, jo!! to potřebuju!!,,. Když mi subtilní dívenka s úsměvem nabídla šálek čaje a sušenky a usadila mě ve svém centru, úplně jsem zapomněla na všechno, co se mi honilo hlavou než jsem do tohoto domu vešla. Celá místnost voněla pochopením a byla velice příjemně a  vkusně zařízená. Majitelka centra spolu s dalšími návštěvníky -z jejichž chování jsem pochopila, že tu nejsou poprvé - vedla rozhovor na témata, co je zajímala. Ve vzduchu bylo krom jemné vůně cítit láska a porozumění. Světe div se! Poseděla jsem tu asi 2hodiny a popovídala si s ostatními o tom, co mě tížilo a představte si našla jsem i pár odpovědí na své otázky ohledně mojí práce. Ale hlavně a především jsem se zastavila a načerpala ten tolik potřebný KLID! Ani se mi nechtělo odcházet a rozhodně se sem co nejdřív opět vrátím. Vřele doporučuji všem, co začínají vnímat předvánoční uspěchanou atmosféru ale také těm, co milují pohodu v příjemném prostředí a s chápajícími, pohodovými lidmi.
Nejste-li si svým klidem jisti - Česká 15 v Brně to jistí! :-) Děkuji Marušce a spol za nezapomenutelnou, úžasnou zkušenost a věřím, že její centrum, tak jako mě, pomůže mnoha dalším lidem. Vždyť všichni tolik potřebujeme klid a porozumění. Tak a teď už víte kde v Brně najdete tuhle milou a příjemnou oázu.

Majka

Ahoj Maru,
jen ti chci poděkovat (Zuzzi a všem holkám vlastně taky), byla jsem na semináři sice hodně nervózní, hlavně když jsem měla mluvit, ale bylo to úžasně motivující setkání. Všechny videoprogramy, které jsem dělala, mě hodně daly, ale tak nějak jsem pořád tápala, nevěděla jsem kde a jak začít, teď už to vím :-). Hodně mě pomohlo slyšet všechny vaše příběhy. 
Mám plán :) Nejdřív změním sama sebe, svoje špatný nastavení a naprogramování, potom budu pracovat na tom, abych si odpustila všechno, co jsem kdy udělala nebo neudělala nebo to, co jsem nemohla změnit a pak se pokusím odpustit i mé mamce to, co kdysi udělala a co jí už několik let nedokážu odpustit. Teď už vím, že první co musím změnit a na čem pracovat jsem já a moje myšlení. Jak jsi říkala, když budu myslet pozitivně, tak budu přitahovat všechno pozitivní. Dneska jsem se snažila, cokoliv se dnes dělo, tak jsem se ve všem snažila vidět to hezký a asi se mě to dařilo, muselo to na mě být vidět, na mé tváři, na řeči těla, protože jak jsem vyšla odpoledne z práce, tak mě venku z ničeho nic zastavil cizí chlap, řekl mě: "Dobrý den slečno, nebo mladá paní, moc vám to sluší". Potěšilo mě to, rozesmálo, poděkovala jsem mu a celej den mám úsměv na tváři a pěknej pocit uvnitř, jako kdybych tam pořád měla to sluníčko, který jsem včera spolkla :D
Iveta
 

 
Ahoj Maruško,
včera když jsem odcházela z práce tak mě potkal tenhle úžasný pohled. Ať si říká kdo chce co chce prostě na mě mrkalo a usmívalo se samo nebe. A já věřím, že to je úžasné požehnání pro mou cestu kterou jsem začala včera s tebou. Po tom co jsem od tebe odešla se pořád usmívám a dokonce jsem zase milá na ostatní lidi :-D
Děkuju, že jsme si mohly spolu popovídat a moc se těším na příště :)
Krásný den,
Monika :)