Vylaďme se barvami - víkendový kurz

Kategorie:
Vylaďme se barvami
Datum:
2019-11-09 09:30 - 2019-11-10 17:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno

Automatická kresba

To je pojem, za kterým se skrývá velká spousta technik hraní si s barvami, malováním, nebo jen obyčejným čmáráním.

Není to něco, co by zvládl jen někdo. Je hodně individuální, někdo má dar cítění a dokáže s touto technikou zázraky, jinému pomůže čistě s urovnáním, zharmonizováním jeho vlastních pocitů, problémů nebo jen tak udělá radost, pokoj a mír v duši.

U mě jste měli možnost dříve navštívit kurzy, které sestávaly z 5 okruhů. Chodily ke mně i lektorky AK, které si rozšiřovaly své znalosti. Vlastně tak jsem se učila i já. Ale po nějaké době, ač byl o kurz pořád zájem, jsem začala cítit, že tento způsob mě nenaplňuje. Byl opravdu naditý od začátku do konce a já chtěla předat všechno, co jsem se naučila.

To samozřejmě chci dál.

Ale zjistila jsem, že mnohem důležitější je intenzita a hloubka, než kvantita. A kdo dnes jde do hloubky sebe sama? Hodně lidí to ještě nedokáže.

Ale ti odvážní, kteří se na tuto cestu vydali jako já, potřebují zatím co nejvíc nástrojů, které jim v této cestě budou nápomocní. A automatická kresba je jedním z nich.

Já ji chci tentokrát využít k učení se cítit, vnímat sebe sama. Rozvinout tento svůj smysl vcítění se do sebe sama tak, abychom dokázali v sobě číst jako v knize. Abychom věděli, kde je naše místo, co máme nebo nemáme dělat. Abychom dokázali rozpoznat, co v nás zrovna běží za proces, když cítíme to a ono. Proč se nám to děje.

 

A pak to umět přijmout a pracovat s tím dál třeba jemným zharmonizováním pomocí procítěných barev. Protože barvy nás hodně ovlivňují, hodně nám mohou pomoci. Jen si to neuvědomujeme, jako si neuvědomujeme obrovskou spoustu dalších věcí, které jsou přitom hned v blízkosti kolem nás. V zahlcenosti dnešního světa máme své vnímání otupělé a pak už nám zbývá jen komunikace našeho těla, kterou ale opět nezvládáme přečíst, porozumět.

Vylaďme se barvami

Název koresponduje pořád s tím, co vám tento kurz přináší. JE ZCELA NOVÝ. Více postavený na umění se procítit, pomocí barev. Bude propletený s tím, co jsem učila už dříve, ale s novými koncepty, praktickými cvičeními s tělem.

Takže pokud vás to láká, první zkušební takový kurz bude 9.-10.11 2019

Technické informace ke kurzu

Kurz je kapacitně omezen! Je pro 6 lidí, abych se vám mohla plně věnovat.

Na kurz potřebujete pouze pastelky (barvy červená, modrá, zelená, žlutá, oranžová, fialová, růžová, černá, šedá, hnědá)

A oběd. (Chodíváme do nedaleké restaurace, je potřeba to nahlásit ale předem, abych zamluvila stůl. V restauraci bývá docela plno.)

V ceně je zahrnuto:

- lehké občerstvení
- zapůjčení ostatních kreslících potřeb
- papíry, výkresy
- tištěné informační a diagnostické pomůcky

Začneme tedy v sobotu v 9:30 hod. Pauzu na oběd si uděláme od 13 hod. do 14:15 a ve 14:30 budeme pokračovat až do cca 17:30 hod. V neděli začneme v 10 a skončíme o něco dříve. Oběd si každý zajistí sám.  

Cena tohoto víkendového kurzu je 2.800,- Kč

drawing 336919 1280

Do 3 dnů po přihlášení zaplatíte zálohu 1.000,- Kč. V sobotu na místě zbytek. Záloha je nevratná. Kurz můžete někomu "prodat", pokud zjistíte, že na něj nebudete moct přijít. Zálohu vrátím i v případě, že najdu náhradníka, nebo kdyby kurz byl zrušen z mojí strany. 

 

 

A teď už zbývá jen ono kouzelné tlačítko: PŘIHLÁSIT SE 

 

 
 

Seznam termínů

  • Od 2019-11-09 09:30 do 2019-11-10 17:00

Powered by iCagenda