Raději řešíte svůj život jen mezi čtyřma očima? Chcete si sami určit čas setkání?

Jsem vám k dispozici i na osobní konzultace. 

Hledáte řešení - cestu ven, z nějakého problému, opakujícího se stavu, nebo jen toužíte po růstu, po tom být šťastnější, ale nevíte kde a s čím začít?

Nemáte si o tom s kým popovídat, vaši blízcí vám nerozumí nebo se mezi vícero lidmi cítíte hůř? Klidně se mi ozvěte. 

Při soukromém setkání použijeme jednu z účinných metod:

  • Rozhovor: Nejdříve vše probereme, abychom našli společně nejlepší další postup. Pobavíme se o tom, co chcete ve svém životě změnit a já navrhnu možnosti, jak vašeho cíle dosáhnout.
  • Soukromá meditace: Bezpečně vás povedu do stavu uvolnění a bezstarostnosti. V meditaci vás nasměruji na vaše nitro, které pro vás schovává spoustu rad a poselství. Vaše tělo i duše jsou moudré - já vám jen pomohu uvědomit si, co už dávno víte. Pravidelná meditace má blahodárné, hojivé účinky jak na tělo, tak na psychiku. 
  • Automatickou kresbu: Kreslení používám jako doplněk k ostatním technikám. Dříve jsem měla kurzy, takže možností u automatické kresby znám spoustu a lze tedy vybrat zrovna to, co bude sedět na míru. 
  • hrníčkovou metodu (o co jde najdete ve videu v bonusové sekci),
  • kraniosakrální terapie (mnou nejpoužívanější a nejoblíbenější technika)
  • a další sezení viz hlavní stránka webu

Vyzkoušela jsem i metodu EFT, základy koučování, práce s emocemi. Chci pomoci co nejefektivněji, proto ráda používám více metod. 

Kontakt: mobil 777 346 881, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena:

600,-/sezení  (60 min. - za každou další započatou čtvrthodinu 50 Kč) 
800,- Kč za kurz automatické kresby za jednu lekci (2 hod., veškeré potřeby zajistím)

Pozn.:

Pokud se rozhodnete domluvenou schůzku zrušit, je třeba ozvat se zavčas (alespoň den předem), stačí zavolat či napsat sms. 
Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.