Raději řešíte svůj život jen mezi čtyřma očima? Chcete si sami určit čas setkání?

Jsem vám k dispozici i na osobní konzultace. 

Hledáte řešení - cestu ven, z nějakého problému, opakujícího se stavu, nebo jen toužíte po růstu, po tom být šťastnější, ale nevíte kde a s čím začít?

Nemáte si o tom s kým popovídat, vaši blízcí vám nerozumí nebo se mezi vícero lidmi cítíte hůř? Klidně se mi ozvěte. 

Při soukromém setkání použijeme jednu z účinných metod:

  • Rozhovor: Nejdříve vše probereme, abychom našli společně nejlepší další postup. Pobavíme se o tom, co chcete ve svém životě změnit a já navrhnu možnosti, jak vašeho cíle dosáhnout.
  • Soukromá meditace: Bezpečně vás povedu do stavu uvolnění a bezstarostnosti. V meditaci vás nasměruji na vaše nitro, které pro vás schovává spoustu rad a poselství. Vaše tělo i duše jsou moudré - já vám jen pomu uvědomit si, co už dávno víte. Pravidelná meditace má blahodárné, hojivé účinky jak na tělo, tak na psychiku. Vyčistíte si mysl a posvítíte si na vaše trápení.
  • Automatickou kresbu (Tato metoda má neuvěřitelné využití snad ve všem, co potřebujete řešit, a to různými styly. Díky automatické kresbě můžete dostat odpověď na téměř jakoukoliv otázku, může vám ukázat, na kolik je pro vás vhodný nový/á partner/ka, jak je na tom vaše bydlení či práce vč. kolegů atd.. Také si můžete vytvořit vlastní obrázek, který vám bude přinášet do domova klid a pohodu, správnou energii, nebo naopak bude odvádět tu energii negativní. V neposlední řadě vám AK ukáže, jak je na tom vaše aura či čakry. Samozřejmě dokáže toto vše zharmonizovat.).
    Automatickou kresbu nabízím jak formou individuálu, tak formou soukromého kurzu - jednotlivé lekce a info k nim najdete v události Vylaďme se barvami,
  • hrníčkovou metodu (o co jde najdete ve videu v bonusové sekci),
  • kraniosakrální terapie (mnou nejpoužívanější a nejoblíbenější technika)
  • a další sezení viz hlavní stránka webu

Vyzkoušela jsem i metodu EFT, základy koučování, práce s emocemi. Chci pomoci co nejefektivněji, proto ráda používám více metod. 

Kontakt: mobil 777 346 881, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena:

600,-/sezení  (60 min. - za každou další započatou čtvrthodinu 50 Kč) 
800,- Kč za kurz automatické kresby za jednu lekci (2 hod., veškeré potřeby zajistím)

Pozn.:

Pokud se rozhodnete domluvenou schůzku zrušit, je třeba ozvat se zavčas (alespoň den předem), stačí zavolat či napsat sms. 
Děkuji vám za pochopení a respektování, vážím si svého času stejně tak jako vašeho.