Pokud muž dovolí ženě projevit se před ním, jaká je ve skutečnosti, se všemi jejími pocity, emocemi ať pozitivními nebo negativními, zkrátka v celé své kráse, dá jí najevo, že to ustojí a miluje ji se vším, co k ní patří, bude se žena cítit svá, milovaná, přijatá, sebejistá, naplněná a šťastná a muž to zcela jistě pozná, protože i on ponese plody tohoto štěstí jeho ženy.

Pokud žena dovolí muži, aby byl svůj, přijme ho se všemi jeho aspekty, bude tolerovat i jeho místa, kterým ona sama nerozumí, přitom od něj bude dostávat to, co ona potřebuje, dostane se muži respektu, plno lásky, bude moci „vyrůst" v muže s velkým M, bude cítit to své pravé místo na Zemi, bude mít větší sebevědomí a sebedůvěru a tím se mu bude lépe dařit ve všem.

Pokud se oba naučí to, co ten druhý potřebuje, vnesou do toho svou lásku, toleranci a respekt, propojí se v tomto – pak si spolu vytvoří nebe na Zemi....

To je můj osobní poznatek a prožitek, který jsem si uvědomila a opět začala zažívat díky dvěma lidičkám, u kterých jsme byli na kurzu pro páry. Přála bych všem ve vztahu zažít minimimálně to, co teď zažíváme my dva. Podobné víkendy, věnované sobě si navzájem, by měly být naordinované pravidelně a "povinně" :-D. 

Děkuji tímto mému milovanému muži ještě jednou, že nás tam vzal, a vůbec za to všechno, co teď od něj dostávám! 

0
0
0
s2sdefault

Komentáře vytvořeny pomocí CComment