Když jsem včera ráno vyjížděla z domu na seminář, který vůbec proběhnout neměl, měla jsem stažený žaludek z toho, jak to dopadne. Důvěra ve Vesmír, že to tak má prostě být a bude to právě díky tomu super, byla někde ve mně zastrčená víc než by měla. Větší měrou se dral na povrch blbý pocit z toho, co na to účastnice řeknou. Na co?

Na tomto semináři jsem nastavila maximální počet účastníků 10 lidí. Když proběhl naposled, bylo nás kolem 7 a bylo to super. Každý přinesl kousek toho svého já a den se nesl v příjemné atmosféře, utekl jak nic. Avšak na včerejší seminář se mi přihlásily tři účastnice. Můj spodní limit – 4 lidi. A tak jsem si řekla, že ještě poprosím mou mamku, aby doplnila počet, a seminář tak mohl proběhnout v dostatečném počtu lidí.

Jenže ejhle, ono se nakonec ukázalo, že jedna z účastnic byla omylem přihlášena 2x a tak vlastně byly jen dvě. Zjistila jsem to den před seminářem. Rušit ho na poslední chvíli mi nepřišlo vhodné. A tak jsem to spolkla a řekla si, nějak to dopadne.

17550397368 80f9d6e702 z

Seminář byl úžasný, skvělý a proběhl fantasticky. Holky se nakonec přiznaly, že kdyby bylo lidí více, asi by se do toho tolik nedostaly. Tato atmosféra malého kruhu pro ně byla přesně to, co potřebovaly k uvolnění se.

Už jak jsme začínaly, jsem vysvětlila situaci, jak se stalo, že probíhá seminář pro 10 lidí v tak malém počtu a že to určitě nebude náhoda, když se to takto zamotalo. Pokud by se to takto nezamotalo, seminář by vůbec neproběhl a já mám tedy tušení, že proběhnout z nějakého důvodu určitě měl.

Na konci jsme si to potvrdily všechny - že opravdu se tato chyba stát zkrátka měla, abychom se sešly a strávily spolu tak úžasný a přínosný den.

Já byla ohromena, jak to tam „nahoře“ zařídili, a opět jsem si uvědomila, jak je důležité důvěřovat v to, co se nám děje. Náhody neexistují a i taková chyba a zmatek má svoje úžasné důvody. A já pro příští seminář snižuji počet účastníků, protože jsem se už několikrát přesvědčila o tom, že v menším počtu se my lidé cítíme o něco bezpečněji a lépe se nám pak spolupracuje.

Ještě jednou děkuji za ten zmatek, který mě nejdřív trochu vykolejil. :-)

0
0
0
s2sdefault

Komentáře vytvořeny pomocí CComment