Dnes mám narozeniny.

Můj muž naplánoval krásný den. Ráno společně badminton, poté dvě hodiny ve speciálním wellness hotelu, kde je vířivka a sauna na pokoji. A večer kurz tanga. Včera mi dal už první dárek, něco, co jsem už dlouho moc chtěla. Dost mě tím překvapil, protože jsem věděla, že „něco“ na den D zamluvil, tak jsem už žádný jiný dárek nečekala. Příští týden dovolená, vše už zaplacené a domluvené.

Realita:cakes 1681543 640

V noci v půl třetí jsem začala manžela chystat na převoz do nemocnice. Celý týden nespal a věděli jsme, co to znamená. Jeho Ne-moc se opět hlásí o slovo. Poslední dny jsem hodně brečela. Bylo to teprve nedávno, co se dostal z poslední ataky. Tak moc na sobě zapracoval, ale nestačilo to. Po minulé remisi jsem se s ním rozešla. Už jsem to nezvládala dál. Už jsem nechtěla pořád jen dávat, nebylo z čeho. Když jsme se rozhodli, že to zkusíme, že ještě budeme hledat cestu k sobě, uvědomila jsem si, že se bojím ho milovat.

Bojím se znovu se do něj zamilovat, že mi to zlomí srdce.

Číst dál: Dárek k narozeninám – nemoc manžela

Přidat komentář (1 Komentář)

Svoboda, síla, zodpovědnost. Oběť, slabost, bezpečí.

Nová vs. stará energie.

Ti z vás, kteří jste na cestě osobního rozvoje, tyto pojmy určitě znáte velmi dobře. Země nám zvyšuje vibrace, tím se pomyslně zvedá laťka, očisty probíhají hlouběji a pak hned vzápětí za nimi přijde zkouška, jestli jsme uspěli. Rok co rok vše nabírá grády a poslední měsíce přinesly opět nové změny, a to, že vše se mění už z minuty na minutu. Je to zkrátka čím dál větší jízda.e3d4b8011490540c8a6d8ddd17100218

Nedávno jsme si uvědomila, jak lehké je sklouznout znovu zpět do té staré energie. Do toho, přenechat zodpovědnost druhým a nestarat se. Jak to někdy může být sladké a opojné.

Číst dál: Svoboda a zodpovědnost nebo oběť a bezpečí?

Přidat komentář (1 Komentář)

Na mojí osobní cestě vlastního sebepoznání jsem potkala spoustu paradoxů. Například nechat věci plynout, ať se dějí (nevytvářet tlak), ale zároveň nesedět nečinně a být aktivní. To je jeden z mnoha. Posledních pár měsíců, kdy čtu jednu knihu za druhou s channelováním od andělské bytosti Kryon, jsem se začala setkávat s mnohem větším množství těchto paradoxů. Zároveň mi ale došlo, že vzhledem k multidimenzionalitě Světa/Vesmíru, se to pro nás „obyčejné smrtelníky“ těžko vysvětluje (proto to naše logika vyhodnotí jako paradox), a tak se právě o to víc potřebujeme naučit vnímat svoje Srdce.

b238cf53cfcfb45b4410f63b50a73df4

No a tady je další rozpor :-) 

Číst dál: Lidské versus duchovní Srdce

Přidat komentář (0 Komentářů)

Někdy si moc přeji, aby mi někdo řekl: 317bd9d94f6ffc074e3b3af68c47f841

"Hej, jak jsi se rozhodla, je to nejlepší rozhodnutí. Jak to děláš, je ta nejlepší cesta, jen tak dál! Ano, děláš to a rozhoduješ se správně!"

Jenže nikdo takový není a ani být nemůže. Uvědomila jsem si, že to je v situacích, kdy se srdce cítí těžce, kdy zápasí s egem, kdy nedokážu slyšet hlas svého Vyššího Já. 

Nikdo takový není, protože ze všech ostatních smrtelníků nikdo z nich nemůže vědět a vidět dost daleko na to, aby toto prohlásil. 

Je to prostě jen na každém z nás. Na mě samotné. 

A tak dnes děkuji přírodě, že mi opět dala tu čirou úžasnou energii, která mi pomáhá povznést se nad to vše a zas zvednout hlavu a ujistit samu sebe, že to, co dělám, jak to dělám a jak se každou sekundou rozhoduji, je to nejlepší v tom tady a teď, co mohu z celé mojí osobnosti udělat.

Přidat komentář (0 Komentářů)

Moje miminko slaví 10. narozeniny. Je v tom období, kdy už nikoho nezajímají její „roztomilé“ fotky, protože už prostě „není“ miminkovsky roztomilá a je v tom věku, kdy se komentáře změnily na „páni, už je tak velká, kdy se to stalo?“. Zrovna se překlenuje její období dítěte, do role puberťáka, kdy jednu nohu má ještě v dětství a pusu už má často v pubertě.

Spousta rodičů, ne, vlastně většina lidí (hlavně těch bezdětných) si myslí, že dítě, když se narodí, je nepopsaný čistý list. A pak, když má nějakou svou povahu, se všemi plusy i minusy, mohou za to rodiče. Je jedno, že rodiče mají víc dětí a každé je naprosto jiné, stejně za to mohou rodiče, tedy hlavně za ty negativa, pozitiv si tu nikdo moc nevšímá.

e6ff0d0947e88c7590db58e654cf425d

Číst dál: Špatně jste ji vychovali

Přidat komentář (0 Komentářů)