Systemické konstelace

 Registrace ukončena
 
0
Kategorie:
Semináře
Datum:
27. leden 2018 10:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Cena
700 Kč

Systemické konstelace podle Berta Hellingera jsou metodou jak se podívat s určitým odstupem na příčinu problémů a získat jiný úhel pohledu nápomocný k jejich řešení. Vše co je možno chápat jako systém, lze konstelovat.

Pomocí konstelací lze najít východiska z problémů v partnerském vztahu, v rodině či v pracovním kolektivu. Všechna tato prostředí jsou pro nás důležitá a k těmto lidem svými vazbami a vztahy neoddělitelně patříme. Jsme článkem těchto systémů a hrajeme uprostřed těchto společenství určité role. I když se nám některé z nich nelíbí, přesto s tím zdánlivě nedokážeme sami nic udělat.

cded8779ea796c3818851e7f992a2e75

Rodinné konstelace jsou vynikající příležitostí, jak tyto vazby rozkrýt a najít zranění, chybějící články a převzaté role, které nám způsobují potíže. Pomocí konstelací může dojít k uvolnění situace a nápravě nesrovnalostí v systému.

Konstelacemi vás provede Veronika Žufanová - "Věnuji se práci s tělem (masáže, kraniosakrální terapie), která je jistě základem. Na tuto práci navazují konstelace svojí možností nahlédnout a měnit naše vzájemné vztahy s okolím. V roce 2013 jsem absolvala Výcvik v pomoci rodinám systemickými metodami (Teorie a praxe systemických konstelací dle Berta Hellingera) u Zdenky Tuškové v Praze."

Cena 700 Kč

Kdy: začneme v 10 hodin, konec dle počtu účastníků

Přihlášení a více infoTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

Všechny termíny:

  • 27. leden 2018 10:00

Powered by iCagenda