Duchovní putování

Kategorie:
Duchovní putování
Následující datum:
8. červen 2016 18:00
Místo konání:
Brno, Zábrdovická 2
Telefon:
777346881
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
200 Kč

meditace

 

Ano, jak už nejspíš víte, meditace působí na člověka výborně na fyzické, psychické i duševní úrovni. Má zlepšující efekt na hodně věcí, jako na nespavost, paměť, úzkosti či třeba sebevědomí.

Za dobu, kdy vědomě medituji jsem poznala několik lidí, kteří meditací provádějí. A jak to tak bývá, co člověk, to styl. Tak to má být, každý jsme přece jiný. I já si našla ten svůj. 

Řídím se především intuicí a duchovními průvodci.

Meditace u mě jsou různé - s různými tématy. Záleží kam se zaměříme. Někdy je to jen čistě o odpočinku fyzického těla. Někdy jdeme do hladiny alfa něco řešit - psychické i fyzické problémy. A do třetice jsou tu meditace, kdy se napojujeme na Vyšší moc, duchovní bytosti, na Vesmír, Boha, na anděle. Nazvěte si to každý jak chcete, jsou to jen názvy. Jde o napojení skrze naše Vyšší Já na Lásku.

Na meditování není nic složitého. Každému to něco dá, bez výjimky. A když si vytvoříte návyk, budete meditovat pravidelně, bude se i vaše meditace prohlubovat a měnit.


Tyto pravidelné večery probíhají cca 2 hodiny, samotná meditace trvá 30-45 minut. Zdá se vám to krátké? Mrkněte na Duchovní putování PRO NÁROČNÉ.

Mě meditace nikdy nic neříkala

Protože slovo meditace mi přišlo už jako zažitý název pro něco konkrétního, chtěla jsem tomuto navyklému významu dodat nádech osobitějšího charakteru. Protože jde o putování do vlastního nitra, o poznávání sebe sama a hledání svých skrytých krás, tak jsem zvolila název jiný - Duchovní putování. Je to totiž naše vnitřní pouť, kdy poznáváme svět novýma očima. Nová zákoutí, nové možnosti, propojení vnějšího světa s vnitřním. Já jsem na této pouti už přes 20 let a jako průvodce jsem začala před rokem a půl. Ráda se tímto průvodcem stanu i vám, kteří čtete tyto řádky.

Dalo by se tu psát o ní dlouho, ale byla by to stále jen teorie 

Přijďte si Duchovní putování vyzkoušet v praxi a přidejte se ke mě už na pravidelné cesty. Ve skupině meditujeme večer - ve středu. Každému vyhovuje jiný čas, každému se medituje lépe v jinou dobu. Je dobré vyzkoušet si, která doba je pro vás tou ideálnější a v té je nejlepší pak začínat. 

Individuální meditace jsou možné

3704377275 30cefe9fea o

Nevyhuje vám večerní termín? Nebo se necítíte dobře ve větší skupině lidí? Napište mi email a domluvíme se na individuální meditaci. (Při této meditaci, pokud máte zájem, se mohu napojit na vaše rádce, na minulý život - když je třeba, a předat vám tak vzkaz, který vám může pomoci při řešení nějaké životní události.)

Takže na adrese Zábrdovická 2, Brno, IV. patro, drobné občerstvení zajištěno. 

Těším se na vás, Maruška
(S vědomím meditováním jsem začala u Jitky Ševčíkové s její Hladinou Alfa. Prošla jsem si/a procházím několika styly meditací s různými lidmi. Užívám si krásy meditace jako profík i jako laik*, a to se snažím předat i na svých relaxačně-meditačních setkáních. *Více k mým zkušenostem s meditací si můžete přečíst v článku: O tom, jak si nás ty nejlepší věci najdou sami.)

Cena 200,- Kč (skupinová) - Ještě jste Duchovní putování nenavštívili? Každému novému přihlášenému klientovi dávám slevu 25 %, tzn. že po prvé zaplatíte 150,- Kč. 

Cena 350,- (individuální) - I tady platí, že při prvním našem setkání dostanete slevu 50,- Kč. 

Přihlásit se

 

(Tato akce zadána i na www.letacek.cz, www.informuji.cz, www.akce.cz

 
 

Všechny termíny:

  • 22. červen 2016 18:00
  • 15. červen 2016 18:00
  • 8. červen 2016 18:00
  • 18. květen 2016 18:00
  • 11. květen 2016 18:00
  • 4. květen 2016 18:00
 

Powered by iCagenda