Čaj o šesté

Kategorie:
Čaj o šesté
Následující datum:
24. říjen 2016 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
250 Kč

Čaj o šesté,

aneb večerní příjemné posezení na různá témata s respektem, tolerancí a láskou k nám všem.

Proč se takto setkávat?

Chodíváte na semináře osobního rozvoje? Pracujete na sobě a chcete se posouvat vpřed? Znáte to také, že dojdete ze semináře plní nadšení, nového elánu, ale čas strávený v "realitě" vás zase pomalinku vrátí zpět nohama na zem? Mě se to stávalo a i když mě semináře ohromě nabíjely, potřebovala jsem je více pravidelně, abych se na této vlně udržela.

Jenže na to jsem neměla ani finance, ani čas, když semináře bývají převážně o víkendu.

Proto jsou tu Čaje o šesté. Je to taková výživa, menší pravidelné "dávky" pro udržení se na cestě v osobním rozvoji. Jestli na vás semináře působí podobně jako na mě, že ve společenství stejně naladěných lidí nabíráte síly a přinášejí vám nové nápady, podporu a chuť se posouvat, jenže také se nemůžete zúčastňovat tak, jak by jste potřebovali, přijďte za námi.


V našich večerech vedeme debaty na různá témata a každý zde dostává svůj prostor. Tato setkávání napomáhají jít vpřed v osobním i duchovním rozvoji. Pomáhají hnout se z místa.

Působí také jako podpůrná skupina a podporu, uznejte, potřebujeme docela často.

Co jsou to "lidské kruhy"?

Setkání v kruhu má veliký přínos pro nové nápady, vidění dosavadní situace jiným pohledem. Tím, že se sedí v kruhu a lidé se zde přijímají rovnocenně a partnersky, proudí zde silná energie, která povzbuzuje, posilňuje a uvolňuje. Pomáhá to při řešení situací v zadaném tématu. Nikdo zde není víc nebo míň. Proto se zde cítíte bezpečně, uvolněně, pochopeně a tím lépe přichází nové myšlenky do míst, kde vás něco trápí. 


Pro lepší pochopení mrkněte buď na VIDEO nebo si můžete přečíst tento článek: Co je to lidský kruh?

 

První šálek svlažil mé hrdlo a rty,
druhý rozptýlil mou samotu;
třetí vyhnal beznaděj z mé hlavy,
prohloubil dojmy z knih, které jsem četl.
Po čtvrtém jsem se začal lehce potit
a s potem odcházely všechny nesnáze.
Pátý šálek očistil každý kousek mého bytí.
Šestý mne přiblížil k nesmrtelnosti.
Sedmý je poslední co zvládnu -
Jsem unášen....

(Lu Tchung)

 

Tato setkávání lidiček v kruhu jsou jednou za dva týdny v pondělí (liché týdny) a vždy na různé téma, od 18 hodin do 21 hodin. 

Témata večerů 

V roce 1994 založila První moravskou čajovnu U BÍLÉHO SLONA v Olomouci, která byla do roku 2006 jedním z duchovních center na střední Moravě. Věnovala se oboru krystaloterapie (studium u Roberta Noveho) - léčení a harmonizace těla a duše drahými kameny a krystaly; poskytuje poradenství v oblasti diagnostiky karmy, automatické kresbě. V roce 2000 založila školu tantrických uměni KAMALA TANTRA jako první na Moravě a později na Slovensku.

Pořádala přednášky a semináře tantrických cvičení podle Margo Anand, autorky knih Umění sexuální extáze a Umění sexuální magie. Později studovala u Johna Hawkena. Cvičení tohoto typu pomáhají k poznání božské podstaty v každém z nás a pomoci meditací, očistných a dýchacích technik lze pracovat na odstranění psychosomatických problémů vznikajících ve vztahu k rodičům, partnerům ( sladění sexuální energie na úrovni čaker).

24.10. - Ochutnávka Jógy Smíchu - Čaj s hostem

Už jste si zkusili jógu smíchu? Chcete se uvolnit, zasmát se, a to i když nemáte důvod? Koncept jógy smíchu je založen právě na myšlence, že smát se můžeme i bez důvodu s pozitivními dopady smíchu na tělo i mysl. Základem je kombinace smíchu a jógového dýchání. Simulovaný smích přejde ve smích spontánní vlastně sám pomocí speciálních cvičení, skupinové dynamice, očním kontaktu a dětské hravosti. Smích léčí a děti se umí smát nejlépe. Přijďte si jógu smíchu vyzkoušet, odreagovat se a třeba se i po delší době dětsky rozdovádět. Provádět vás tímto tříhodinovým večerem bude můj host - Pavlína Mrnuštíková.

7.11. - A opět Pracovna ŽENY s.r.o. boduje - Čaj s hostem

V létě chtěla spousta z vás přijít, ale čas dovolených to nedovolil a tak uděláme repete. V listopadu se opět máte možnost setkat s Klárou Ocelíkovou, která má v Brně Pracovnu ŽENY s.r.o. Sešly jsme se společně, abychom propojily naše cesty (možná dokud nás smrt nerozdělí...:-D ) a tak nám Klárka přijde povykládat, jak to má ona, co všechno dělá a jakou cestou ke svému povolání přišla.
Pobavíme se na téma našeho povolání v životě, o našich cílech a snech a jak k nim i dorazit, ne jen je mít v hlavě a jak se vyrovnat se strachem z důležitých rozhodnutí i změn. Třeba to pro vás bude inspirace, třeba dostanete odpovědi na otázky, které vám už delší dobu vrtají v hlavě. Dál si také povíme, jak funguje "konkurence" v našem světě a jak se na ni dá pohlížet, využít ji. Jaké výhody vidíme v propojování. A pokud k tomuto večeru máte nějaké otázky, pište, ptejte se a večer všechny otázky zodpovíme.
Na mou otázku, co by o sobě Klára prozradila, mi odpověděla velmi vtipně: "Jsem šílenec, spontánní a nikdo neví, co ode mě může čekat..." :-) A tak tento večer bude v podobném zábavném šílenství i probíhat a já věřím, že si ho pořádně užijeme. 
PS: zváni jsou i muži ;-)

21.11. Práce na sobě je dřina

O čem bude tento večer?
Možná čekáte lákavé texty, pro které si řeknete: Ano, sem chci jít.
Ne, tentokrát bude tento večer jen o vás. O podělení se toho, kdy jste začali, jak, a co se vám na vaší cestě (v osobním rozvoji) přihodilo. Sdílení o tom, co jste zjistili, co jste se naučili a jestli vás to posunulo a nebo naopak, ať děláte, co děláte, máte pocit, že se vám nedaří hnout z místa.
Tento večer je pro všechny – pro "úspěšné i neúspěšné", pro začátečníky i věčně pokročilé i pro ty, kteří už se na své nové cestě zabydleli a dokázali udělat velké pokroky.
Je totiž o tom, abychom si pomáhali navzájem. Abychom věděli, že na této cestě nejsme sami. A to další setkání už bude laděné do vánoční atmosféry, toto letí :-).

Drobné občerstvení zajištěno wink

Pokud se chcete přihlásit na poslední chvíli (tzn. např. v pondělí odpoledne), napište mi sms na číslo 777346881. V dřívější dobu platí samozřejmě formulář níže.

Místo konání:

Zábrdovická 2, Brno (4. patro)

Cena: 250 Kč/večer/osoba

Vaše průvodkyně Maruška :-)

PŘIHLÁSIT SE

 

(tato akce zveřejněna i na www.letacek.cz a na www.informuji.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • 21. listopad 2016 18:00
  • 7. listopad 2016 18:00
  • 24. říjen 2016 18:00
  • 10. říjen 2016 18:00
 

Powered by iCagenda