Čaj o šesté

Kategorie:
Čaj o šesté
Následující datum:
27. červen 2016 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
250 Kč

Čaj o šesté,

aneb večerní příjemné posezení na různá témata s respektem, tolerancí a láskou k nám všem.

Proč se takto setkávat?

Chodíváte na semináře osobního rozvoje? Pracujete na sobě a chcete se posouvat vpřed? Znáte to také, že dojdete ze semináře plní nadšení, nového elánu, ale čas strávený v "realitě" vás zase pomalinku vrátí zpět nohama na zem? Mě se to stávalo a i když mě semináře ohromě nabíjely, potřebovala jsem je více pravidelně, abych se na této vlně udržela.

Jenže na to jsem neměla ani finance, ani čas, když semináře bývají převážně o víkendu.

Proto jsou tu Čaje o šesté. Je to taková výživa, menší pravidelné "dávky" pro udržení se na cestě v osobním rozvoji. Jestli na vás semináře působí podobně jako na mě, že ve společenství stejně naladěných lidí nabíráte síly a přinášejí vám nové nápady, podporu a chuť se posouvat, jenže také se nemůžete zúčastňovat tak, jak by jste potřebovali, přijďte za námi.


V našich večerech vedeme debaty na různá témata a každý zde dostává svůj prostor. Tato setkávání napomáhají jít vpřed v osobním i duchovním rozvoji. Pomáhají hnout se z místa.

Působí také jako podpůrná skupina a podporu, uznejte, potřebujeme docela často.

Co jsou to "lidské kruhy"?

Setkání v kruhu má veliký přínos pro nové nápady, vidění dosavadní situace jiným pohledem. Tím, že se sedí v kruhu a lidé se zde přijímají rovnocenně a partnersky, proudí zde silná energie, která povzbuzuje, posilňuje a uvolňuje. Pomáhá to při řešení situací v zadaném tématu. Nikdo zde není víc nebo míň. Proto se zde cítíte bezpečně, uvolněně, pochopeně a tím lépe přichází nové myšlenky do míst, kde vás něco trápí. 


Pro lepší pochopení mrkněte buď na VIDEO nebo si můžete přečíst tento článek: Co je to lidský kruh?

 

První šálek svlažil mé hrdlo a rty,
druhý rozptýlil mou samotu;
třetí vyhnal beznaděj z mé hlavy,
prohloubil dojmy z knih, které jsem četl.
Po čtvrtém jsem se začal lehce potit
a s potem odcházely všechny nesnáze.
Pátý šálek očistil každý kousek mého bytí.
Šestý mne přiblížil k nesmrtelnosti.
Sedmý je poslední co zvládnu -
Jsem unášen....

(Lu Tchung)

 

Tato setkávání lidiček v kruhu jsou každé pondělí a vždy na různé téma, od 18 hodin do 21 hodin. 

Témata večerů 

20.6. - Uzdravování vnitřního soudce - host Petr Hadač

Protože o toto téma byl velký zájem a spousta z vás nemohla přijít, rozhodl se Petr udělat před prázdninami repete ;-) (Nebo můžete přijít znovu, informací bylo hodně a člověk si v takovýchto tématech vždy najde zas něco, co minule přeslechl...)

A tak vás zvu opět k Čaji s hostem, který bude patřit Petru Hadačovi a velmi žádanému tématu - Uzdravování vnitřního soudce.

Petr v Brně vede Mužské kruhy. Sám o sobě uvádí: "Pomáhám lidem objevovat své vlastní cesty tehdy, kdy je nevidí. Zprostředkovávám nové úhly pohledu. Ty často vedou k aha-zážitkům, posunům ve vnímání reality. Pomáhám zvyšovat schopnost vnímat svou vlastní realitu a tím i zvyšovat kontrolu nad svým životem." Co si pro nás připravil? Mrkněte sem: Uzdravování vnitřního soudce

27.6. - Poslední posezení před prázdninami, shrnutí, aneb "všechno se vším souvisí"

Protože o prázdninách máme volnější režim, naše setkávání nejsou tak častá, chtěla bych na tomto posezení v kruhu udělat shrnutí všeho, co jsme během roku zjistili, co jsme na našich cestách potkali, jestli jsme se něco naučili a nebo se nám podařilo změnit. Či naopak s něčím se nám vůbec nedařilo hnout, zkusíme přijít na to čím to je a mrkneme také na to, jestli jsme opravdu něco třeba jen nepřehlédli. Jak se říká - Víc hlav, víc ví.  

A co nás čeká o prázdninách?

Jako první tu zmíním setkání s prázdninovým hostem - Klárou Ocelíkovou, která má v Brně Pracovnu ŽENY s.r.o. Sešly jsme se společně, abychom propojily naše cesty a tak Klárka přijde povykládat, jak to má ona, co všechno dělá a jakou cestou ke svému povolání přišla.  Stejně tak zas já pro změnu budu jako host na akci její. Další informace a přesné termíny sdělím co nejdříve. 

Drobné občerstvení zajištěno wink

Pokud se chcete přihlásit na poslední chvíli (tzn. např. v pondělí odpoledne), napište mi sms na číslo 777346881. V dřívější dobu platí samozřejmě formulář níže.

Místo konání:

Zábrdovická 2, Brno (4. patro)

Cena: 250 Kč/večer/osoba

Vaše průvodkyně Maruška :-)

PŘIHLÁSIT SE

 

(tato akce zveřejněna i na www.letacek.cz a na www.informuji.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • 18. červenec 2016 18:00
  • 27. červen 2016 18:00
  • 20. červen 2016 18:00
  • 6. červen 2016 18:00
 

Powered by iCagenda