Čaj o šesté

Kategorie:
Čaj o šesté
Následující datum:
30. květen 2016 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
250 Kč

Čaj o šesté,

aneb večerní příjemné posezení na různá témata s respektem, tolerancí a láskou k nám všem.

Proč se takto setkávat?

Chodíváte na semináře osobního rozvoje? Pracujete na sobě a chcete se posouvat vpřed? Znáte to také, že dojdete ze semináře plní nadšení, nového elánu, ale čas strávený v "realitě" vás zase pomalinku vrátí zpět nohama na zem? Mě se to stávalo a i když mě semináře ohromě nabíjely, potřebovala jsem je více pravidelně, abych se na této vlně udržela.

Jenže na to jsem neměla ani finance, ani čas, když semináře bývají převážně o víkendu.

Proto jsou tu Čaje o šesté. Je to taková výživa, menší pravidelné "dávky" pro udržení se na cestě v osobním rozvoji. Jestli na vás semináře působí podobně jako na mě, že ve společenství stejně naladěných lidí nabíráte síly a přinášejí vám nové nápady, podporu a chuť se posouvat, jenže také se nemůžete zúčastňovat tak, jak by jste potřebovali, přijďte za námi.


V našich večerech vedeme debaty na různá témata a každý zde dostává svůj prostor. Tato setkávání napomáhají jít vpřed v osobním i duchovním rozvoji. Pomáhají hnout se z místa.

Působí také jako podpůrná skupina a podporu, uznejte, potřebujeme docela často.

Co jsou to "lidské kruhy"?

Setkání v kruhu má veliký přínos pro nové nápady, vidění dosavadní situace jiným pohledem. Tím, že se sedí v kruhu a lidé se zde přijímají rovnocenně a partnersky, proudí zde silná energie, která povzbuzuje, posilňuje a uvolňuje. Pomáhá to při řešení situací v zadaném tématu. Nikdo zde není víc nebo míň. Proto se zde cítíte bezpečně, uvolněně, pochopeně a tím lépe přichází nové myšlenky do míst, kde vás něco trápí. 


Pro lepší pochopení mrkněte buď na VIDEO nebo si můžete přečíst tento článek: Co je to lidský kruh?

 

První šálek svlažil mé hrdlo a rty,
druhý rozptýlil mou samotu;
třetí vyhnal beznaděj z mé hlavy,
prohloubil dojmy z knih, které jsem četl.
Po čtvrtém jsem se začal lehce potit
a s potem odcházely všechny nesnáze.
Pátý šálek očistil každý kousek mého bytí.
Šestý mne přiblížil k nesmrtelnosti.
Sedmý je poslední co zvládnu -
Jsem unášen....

(Lu Tchung)

 

Tato setkávání lidiček v kruhu jsou každé pondělí a vždy na různé téma, od 18 hodin do 21 hodin. 

Témata večerů 

 

30.5. - Tady a teď... Je to opravdu tak důležité?

Tisíckrát omýlaný pojem, tisíckrát zkoušíme zavést do svého života to kouzelné "tady a teď". Někdy se nám daří, jindy ne. Je to opravdu tak důležité? A k čemu to je vlastně dobré? Jak to zavést do dnešní reality? Jde to vůbec? Asi všichni víte, jak zhruba vypadalo "zasedání Rady starších". Co by se stalo, kdyby něco podobného se začalo aplikovat v dnešní době? Něco, kde nehrál čas roli, v dnešní uspěchané době? Uděláme si zkrácenou verzi tohoto zasedání a nemusíte mít věk "stařešiny" ;-). Zkusíme si, jaké to je, hledat, debatovat, sdílet. V klidu, v kruhu, v tady a teď, alespoň tedy ty tři hodiny našeho času. 

6.6. - Ženský kruh - Kouzelné ženství

Ono pěkné datum 6.6.2016 jsem se rozhodla věnovat jen ženám. Stále zjišťuji, jak moc vládne ženám malé sebevědomí a sebedůvěra, jak moc se nemilujeme a nepřijímáme ženské záležitosti s úctou, ale spíš s odporem. Hodně žen nedokáže proměnit svoje ženství v prospěch všech a hlavně ten svůj, ale spíš ho vnímá jako něco otravného. Odkud toto vše pochází je docela jasné, ale jak s tím naložit? Jak se z toho vymanit? Jak vyrůst v tu kouzelnou magickou ženu, která se přijímá se vším a to, co často vnímala jako otravu, přijme jako svůj nejúžasnější dar? Milé dámy, přijďte do ženského kruhu najít právě to svoje kouzelné ženství, které v sobě nosíte - možná schované hluboko, aby vás obohatilo, aby vás probudilo a třeba vám i změnilo život k lepšímu tak, jako mě. 

Drobné občerstvení zajištěno wink

Pokud se chcete přihlásit na poslední chvíli (tzn. např. v pondělí odpoledne), napište mi sms na číslo 777346881. V dřívější dobu platí samozřejmě formulář níže.

Místo konání:

Zábrdovická 2, Brno (4. patro)

Cena: 250 Kč/večer/osoba

Vaše průvodkyně Maruška :-)

PŘIHLÁSIT SE

 

(tato akce zveřejněna i na www.letacek.cz a na www.informuji.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • 20. červen 2016 18:00
  • 6. červen 2016 18:00
  • 30. květen 2016 18:00
  • 16. květen 2016 18:00
  • 9. květen 2016 18:00
 

Powered by iCagenda