Čaj o šesté

Kategorie:
Čaj o šesté
Následující datum:
12. prosinec 2016 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
250 Kč

Čaj o šesté,

aneb večerní příjemné posezení na různá témata s respektem, tolerancí a láskou k nám všem.

Proč se takto setkávat?

Chodíváte na semináře osobního rozvoje? Pracujete na sobě a chcete se posouvat vpřed? Znáte to také, že dojdete ze semináře plní nadšení, nového elánu, ale čas strávený v "realitě" vás zase pomalinku vrátí zpět nohama na zem? Mě se to stávalo a i když mě semináře ohromě nabíjely, potřebovala jsem je více pravidelně, abych se na této vlně udržela.

Jenže na to jsem neměla ani finance, ani čas, když semináře bývají převážně o víkendu.

Proto jsou tu Čaje o šesté. Je to taková výživa, menší pravidelné "dávky" pro udržení se na cestě v osobním rozvoji. Jestli na vás semináře působí podobně jako na mě, že ve společenství stejně naladěných lidí nabíráte síly a přinášejí vám nové nápady, podporu a chuť se posouvat, jenže také se nemůžete zúčastňovat tak, jak by jste potřebovali, přijďte za námi.


V našich večerech vedeme debaty na různá témata a každý zde dostává svůj prostor. Tato setkávání napomáhají jít vpřed v osobním i duchovním rozvoji. Pomáhají hnout se z místa.

Působí také jako podpůrná skupina a podporu, uznejte, potřebujeme docela často.

Co jsou to "lidské kruhy"?

Setkání v kruhu má veliký přínos pro nové nápady, vidění dosavadní situace jiným pohledem. Tím, že se sedí v kruhu a lidé se zde přijímají rovnocenně a partnersky, proudí zde silná energie, která povzbuzuje, posilňuje a uvolňuje. Pomáhá to při řešení situací v zadaném tématu. Nikdo zde není víc nebo míň. Proto se zde cítíte bezpečně, uvolněně, pochopeně a tím lépe přichází nové myšlenky do míst, kde vás něco trápí. 


Pro lepší pochopení mrkněte buď na VIDEO nebo si můžete přečíst tento článek: Co je to lidský kruh?

 

První šálek svlažil mé hrdlo a rty,
druhý rozptýlil mou samotu;
třetí vyhnal beznaděj z mé hlavy,
prohloubil dojmy z knih, které jsem četl.
Po čtvrtém jsem se začal lehce potit
a s potem odcházely všechny nesnáze.
Pátý šálek očistil každý kousek mého bytí.
Šestý mne přiblížil k nesmrtelnosti.
Sedmý je poslední co zvládnu -
Jsem unášen....

(Lu Tchung)

 

Tato setkávání lidiček v kruhu jsou jednou za dva týdny v pondělí (liché týdny) a vždy na různé téma, od 18 hodin do 21 hodin. 

Témata večerů 

V roce 1994 založila První moravskou čajovnu U BÍLÉHO SLONA v Olomouci, která byla do roku 2006 jedním z duchovních center na střední Moravě. Věnovala se oboru krystaloterapie (studium u Roberta Noveho) - léčení a harmonizace těla a duše drahými kameny a krystaly; poskytuje poradenství v oblasti diagnostiky karmy, automatické kresbě. V roce 2000 založila školu tantrických uměni KAMALA TANTRA jako první na Moravě a později na Slovensku.

Pořádala přednášky a semináře tantrických cvičení podle Margo Anand, autorky knih Umění sexuální extáze a Umění sexuální magie. Později studovala u Johna Hawkena. Cvičení tohoto typu pomáhají k poznání božské podstaty v každém z nás a pomoci meditací, očistných a dýchacích technik lze pracovat na odstranění psychosomatických problémů vznikajících ve vztahu k rodičům, partnerům ( sladění sexuální energie na úrovni čaker).

12.12. Ženský kruh - Jak zvládnout být ženou?

Protože 5.12. bych se bála, aby nás neodnesl čert, dáme si milé ženy krásné datum 12.12. pro sebe. Téma? Jak zvládat být ženou? Co to vlastně znamená být ženou? Možná být "dokonalou" ženou? To nám tam totiž automaticky naskakuje. Myslím, že pro začátek by stačilo to "být ženou". S našim ženstvím je propojena spousta velká spousta věcí. Např. zvládat děti, domácnost, manžela, práci, svůj cyklus. Ale kde jsme v tom my? Neztrácíte se v tom tak trochu? Přiznám se, že já se do tohoto víru nejednou nechala zatáhnout. A jestli už je tomu konec? Nevím, ale aspoň se snažím. Jak? To vám řeknu osobně na naší dámské jízdě a doufám, že mi povykládáte, jak to máte vy. Určitě to bude poučné, přínosné a hlavně to bude KOUZELNĚ ŽENSKÉ. Když přijdete dvě (tři atd.) kamarádkovská cena bude 200 Kč/os. Také vás čeká milé překvapení a vánoční atmosféru dokreslí nealkoholický punč ;-)

19.12. - Vánoční posezení u čaje

Opět v ten krásný čas, kdy lidem zaplňuje srdce vánoční duch, se s vámi se všemi, kteří jste prošli mým centrem, ale i s těmi, kteří by rádi poznali mě i nové lidi, velmi ráda setkám u vánočního posezení. O čem si budeme povídat? No přece o všem možném i nemožném, co nás potkalo, na co jsme přišli či ještě nepřišli. O tom, jak se nám vede, co jsme všechno prožili. Zkrátka to bude večer plný těch vašich životních příběhů. Přijďte se zastavit v předvánoční době, možná i shonu, nadechnout se a odpočinout si u výborného čaje. Vstupné dobrovolné a když donesete něco dobrého na zub, také uvítáme. Já vám na zpestření přichystala vaječný likér ;-). (Kdo bude řídit, dostane alternativu - nealko vánoční punč.)

Drobné občerstvení zajištěno wink

Pokud se chcete přihlásit na poslední chvíli (tzn. např. v pondělí odpoledne), napište mi sms na číslo 777346881. V dřívější dobu platí samozřejmě formulář níže.

Místo konání:

Zábrdovická 2, Brno (4. patro)

Cena: 250 Kč/večer/osoba

Vaše průvodkyně Maruška :-)

PŘIHLÁSIT SE

 

(tato akce zveřejněna i na www.letacek.cz a na www.informuji.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • 19. prosinec 2016 18:00
  • 12. prosinec 2016 18:00
  • 21. listopad 2016 18:00
  • 7. listopad 2016 18:00
 

Powered by iCagenda