Čaj o šesté

Kategorie:
Čaj o šesté
Následující datum:
29. srpen 2016 18:00
Místo konání:
Zábrdovická 2, Brno
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena
250 Kč

Čaj o šesté,

aneb večerní příjemné posezení na různá témata s respektem, tolerancí a láskou k nám všem.

Proč se takto setkávat?

Chodíváte na semináře osobního rozvoje? Pracujete na sobě a chcete se posouvat vpřed? Znáte to také, že dojdete ze semináře plní nadšení, nového elánu, ale čas strávený v "realitě" vás zase pomalinku vrátí zpět nohama na zem? Mě se to stávalo a i když mě semináře ohromě nabíjely, potřebovala jsem je více pravidelně, abych se na této vlně udržela.

Jenže na to jsem neměla ani finance, ani čas, když semináře bývají převážně o víkendu.

Proto jsou tu Čaje o šesté. Je to taková výživa, menší pravidelné "dávky" pro udržení se na cestě v osobním rozvoji. Jestli na vás semináře působí podobně jako na mě, že ve společenství stejně naladěných lidí nabíráte síly a přinášejí vám nové nápady, podporu a chuť se posouvat, jenže také se nemůžete zúčastňovat tak, jak by jste potřebovali, přijďte za námi.


V našich večerech vedeme debaty na různá témata a každý zde dostává svůj prostor. Tato setkávání napomáhají jít vpřed v osobním i duchovním rozvoji. Pomáhají hnout se z místa.

Působí také jako podpůrná skupina a podporu, uznejte, potřebujeme docela často.

Co jsou to "lidské kruhy"?

Setkání v kruhu má veliký přínos pro nové nápady, vidění dosavadní situace jiným pohledem. Tím, že se sedí v kruhu a lidé se zde přijímají rovnocenně a partnersky, proudí zde silná energie, která povzbuzuje, posilňuje a uvolňuje. Pomáhá to při řešení situací v zadaném tématu. Nikdo zde není víc nebo míň. Proto se zde cítíte bezpečně, uvolněně, pochopeně a tím lépe přichází nové myšlenky do míst, kde vás něco trápí. 


Pro lepší pochopení mrkněte buď na VIDEO nebo si můžete přečíst tento článek: Co je to lidský kruh?

 

První šálek svlažil mé hrdlo a rty,
druhý rozptýlil mou samotu;
třetí vyhnal beznaděj z mé hlavy,
prohloubil dojmy z knih, které jsem četl.
Po čtvrtém jsem se začal lehce potit
a s potem odcházely všechny nesnáze.
Pátý šálek očistil každý kousek mého bytí.
Šestý mne přiblížil k nesmrtelnosti.
Sedmý je poslední co zvládnu -
Jsem unášen....

(Lu Tchung)

 

Tato setkávání lidiček v kruhu jsou jednou za dva týdny v pondělí a vždy na různé téma, od 18 hodin do 21 hodin. 

Témata večerů 

V roce 1994 založila První moravskou čajovnu U BÍLÉHO SLONA v Olomouci, která byla do roku 2006 jedním z duchovních center na střední Moravě. Věnovala se oboru krystaloterapie (studium u Roberta Noveho) - léčení a harmonizace těla a duše drahými kameny a krystaly; poskytuje poradenství v oblasti diagnostiky karmy, automatické kresbě. V roce 2000 založila školu tantrických uměni KAMALA TANTRA jako první na Moravě a později na Slovensku.

Pořádala přednášky a semináře tantrických cvičení podle Margo Anand, autorky knih Umění sexuální extáze a Umění sexuální magie. Později studovala u Johna Hawkena. Cvičení tohoto typu pomáhají k poznání božské podstaty v každém z nás a pomoci meditací, očistných a dýchacích technik lze pracovat na odstranění psychosomatických problémů vznikajících ve vztahu k rodičům, partnerům ( sladění sexuální energie na úrovni čaker).

29.8. - Strašák jménem Emoce

Umíte svoje emoce přijímat? Já se za ně styděla. Za jakékoliv projevy, jako je pláč, křik, smutek a deprese a před hodně lety dokonce i za hlasitý smích. Potlačovala jsem je, skrývala jsem je, o to víc se draly na povrch. Boj s nimi skončil, ale práce pokračuje. Cíl - spolupráce a symbióza. Už pro mě nejsou strašákem, už se je nesnažím potlačovat. Co jsem změnila? Hodně věcí, hodně postupů i přístupů. A o tom bude tento večer. Dozvíte se jaké jsou postupy, jak změnit ten přístup, jak se se svými Emocemi nepoprat, ale i tak být vítězové. 

12.9. - Čaj s hostem

Info již brzy ;-)

26.9. - Léčivé ticho a bod klidu

Velmi často se mne lidé ptají, jak mají vypnout hlavu. Jak přivést do každodenního života více klidu - toho vnitřního. Vždyť ta užvaněná mysl ne a ne zastavit. A hlavně, když přece řeší tolik problémů... To snad přece ani nejde. Jde! Krůček po krůčku, ale jde to. A proč zrovna ticho? A co je to ten bod klidu? Oba tyto pojmy spolu úzce souvisí. Jakmile nastanou v našem nitru tyto dva aspekty - ticho a bod klidu, tak se dějí velké věci. Naše tělo i duše v tomto momentě může provádět velké změny. Já sama to považuji za takový restart. Dost už teorie, přijďte si o tom popovídat i názorně ukázat v praxi. 

Drobné občerstvení zajištěno wink

Pokud se chcete přihlásit na poslední chvíli (tzn. např. v pondělí odpoledne), napište mi sms na číslo 777346881. V dřívější dobu platí samozřejmě formulář níže.

Místo konání:

Zábrdovická 2, Brno (4. patro)

Cena: 250 Kč/večer/osoba

Vaše průvodkyně Maruška :-)

PŘIHLÁSIT SE

 

(tato akce zveřejněna i na www.letacek.cz a na www.informuji.cz)

 
 

Všechny termíny:

  • 26. září 2016 18:00
  • 12. září 2016 18:00
  • 29. srpen 2016 18:00
  • 1. srpen 2016 18:00
 

Powered by iCagenda